عقد قرارداد مالکیت انحصاری سیستم یوبوت بین گروه نوبن و دالی فرم ایتالیا

نمایش همه

عقد قرارداد مالکیت انحصاری سیستم یوبوت بین گروه نوبن و دالی فرم ایتالیا

image_2017-04-09_10-24-04
حمدو سپاس خدائی را که به بشر قدرت تفکر و تلاش عطا فرمود.
مفتخریم به استحضار جامعه مهندسین کشور و تمامی دست اندرکاران صنعت ساختمان برسانیم، گروه نوبن به یاری خداوند و پشتوانه پرسنل خلاق و پرتلاش خود و همچنین تبیین استراتژی هدفمند، موفق به اخذ مالکیت انحصاری سیستم یوبوت و چندین فناوری نوین دیگر از جمله ایگلو، آتلانتیس، یوبان بتن از شرکت دالی فرم ایتالیا (مخترع و مالک برند یوبوت) در ایران گردید.
این همکاری پس از چندین سفر هیئت ایتالیایی به ایران، آنالیز کامل گروه نوبن و دیگر شرکت های فعال در زمینه یوبوت در کشور و بازدید از پروژه ها و خط تولید و همچنین بررسی نقاط ضعف و قوت همه شرکت ها از جمله نوبن آغاز شد. به لطف خدا از میان بیش از ده شرکت طراح و تولید کننده یوبوت در ایران، گروه نوبن موفق به کسب بیشترین امتیاز با توجه به حضور مداوم در 43 نمایشگاه و همایش در سراسر کشور و انگیزه بالای مدیران و پرسنل و همچنین کیفیت بالای نقشه ها و تولیدات در بیش از 150 پروژه در 30 شهر کشور، گردید.
سپس گروه بزرگ دالی فرم که 13 فناوری نوین را اختراع و تولید نموده است و در بیش از 29 کشور دنیا نمایندگی و فعالیت دارد، از طرف اتحادیه ونتو و رئیس بازرگانی ایتالیا بطور رسمی از مدیر عامل گروه نوبن جهت بازدید از کارخانجات و مذاکره در مورد همکاری با ایران دعوت نمود. مهندس شعبانی مدیر عامل گروه نوبن در تیرماه 95 در این سفر ضمن بازدید از کارخانجات و شرکت های فناور و دانش بنیان ایتالیائی، با بیش از 20 شرکت ایتالیائی مذاکرات تجاری داشتند و نیز بطور رسمی وارد مذاکره قرارداد همکاری بین شرکت نوبن ایران و شرکت دالی فرم ایتالیا شدند. به علاوه ایشان از خط تولید قطعات پلیمری ساختمانی و خودرو لامبورگینی و BMW که توسط شرکت دالی فرم تولید می گردد بازدید نمودند و پس از آن در آذرماه 95 در پاوین دالی فرم در نمایشگاه Big 5 دبی این مذاکرات نهایی شد و سند همکاری دالی فرم و نوبن در مورخه 95/11/18 مقارن با 2017/02/06 ثبت گردید.
طبق این سند مالکیت انحصاری استفاده از سیستم یوبوت و چند فناوری دیگر با توجه به گواهینامه ثبت اختراع و ثبت برند دالی فرم در سراسر دنیا به گروه نوبن در ایران واگذار گردید. براساس این گواهینامه تمامی حق و حقوق استفاده از سیستم یوبوت از جمله طراحی و تولید و استفاده از برند «یوبوت» به شرکت نوبن سپرده شد و دیگر شرکت های فعال در زمینه یوبوت کشور فقط در صورت داشتن مجوز از شرکت نوبن اجازه استفاده از آن را خواهند داشت. در غیر اینصورت طبق قانون عدم استفاده از علائم تجاری و اختراعات، با آنها برخورد قانونی خواهد شد.
در پایان ضمن استعانت از خداوند متعال جهت یاری این مجموعه در مسیر طولانی و خطیر که در پیش روی ماست، از جامعه مهندسین در سراسرکشور و تمامی فعالین صنعت ساختمان جهت بسط و گسترش فناوریهای نوین و جایگزین نمودن آن با سیستم های سنتی و متداول دعوت به همکاری می نمائیم.
فارسی