فضای سبز

تایل های سبز برای محل پارک خودرو یا ایزی پارک

شبکه های محافظتی برای زمین های چمنی. ایزی پارک می تواند به صورت دائمی و موقت، به منظور محافظت از چمن موجود در محوطه کنسرت ها، نمایشگاه ها، جشنواره ها و همچنین محل فرود هلیکوپتربه کار گرفته شود. از این محصول می توان در زمین های رسی و شنی و ماسه ای، به منظور افزایش ظرفیت باربری نیز استفاده کرد.

تایلهای سبز پلاستیکی برای زمین بازی و پارک یا ECO

یک المان تزئینی مناسب برای محل عبور و مرور خودرو می باشد که به وسیله آن می توان مسیر تردد خودرو ها را به فضایی سبز تبدیل کرد و در عین حال با حفظ فشردگی خاک می توان از شکستن و یا از بین رفتن چمن در مناطق پر تردد نیز جلوگیری کرد. این محصول یک نسبت خوب از کیفیت به قیمت را ارائه می دهد.

تایل های سبز برای مسیر تردد خودرو یا GREENGUARD

تشکیل شده از شبکه با نمای چمن یا ماسه می باشد که به منظور ایجاد یک سیستم سبز برای سطوح چمنی محل عبور خودرو و وسایل نقلیه سنگین، در هر شرایط آب و هوایی مورد استفاده قرار می گیرد.

تایلهای سبز پلاستیکی برای سطوح تردد خودرو یا ERBY SALVAPRATO

یک شبکه پلاستیکی مدولار قابل استفاده برای محیط های باز است که این امکان را فراهم می کند تا از یک نمای سبز متشکل از چمن به جای نمای سنگ فرش استفاده کرد. با در نظر گرفتن مزایای اقتصادی، کاربردی، بصری و زیست محیطی آن می توان به برتری آن نسبت به سنگ فرش پی برد.

فارسی