گرین روف ایگلو (IGLU®green roof)

سیستمی برای ساخت روف گاردن، بام های سبز و اجرای عایق رطوبتی و تضمین عمر فضای سبز است. مشکل اصلی بام های سبز رایج، عدم امکان تنظیم نمودن زهکشی است که به علت زیاد بودن میزان آب و یا خشک بودن سطح خاک، منجر به از بین رفتن پوشش گیاهی خواهد شد. امروزه با کمک گرین روف ایگلو، می توان میزان زهکشی سطوح دارای چمن و یا گل کاری را تنظیم نمود و در حالتی که سطح آب بیشتر از میزان مطلوب باشد می توان به واسطه دریچه های تخلیه میزان آب مازاد را از سیستم خارج کرد. سیستم گرین روف می تواند پاسخی به نیازهایی چون صرفه جویی در مصرف آب و جلوگیری از اتلاف انرژی باشد.

EOLO

راهکاری سریع، اقتصادی و موثر به منظور اجرای کف و دال های سوراخ دار با پوشش بتن آرمه و با ظرفیت باربری بالا می باشد که حتی می توان از آن برای عبور وسایل نقلیه سنگین نیز استفاده کرد. همچنین با وجود نازل های نامتقارن، می توان از آن برای پخش هوا، سیستم های پایدار کننده ضایعات، سیستم های پخش بو و همچنین هوا رسانی به انبارهای غذا استفاده کرد.

Easy park

یا شبکه های محافظتی برای زمین های خاکی یا چمن است که ایجاد کننده مسیر دائم یا موقت برای تردد وسایل نقلیه می باشد. همینطور از این محصول می توان به منظور محافظت از چمن موجود در محوطه کنسرت ها، نمایشگاه ها، جشنواره ها و همچنین محل فرود هلیکوپتر نیز استفاده کرد. این شبکه ها قابلیت اجرا در زمین های رسی، شنی و ماسه ای را به منظور افزایش ظرفیت باربری در بخش های مورد نیازاز خاک را دارند. قابلیت قرار گیری این تایل ها در کنار هم و همچنین سبک بودن آنها، امکان اجرای سریع این محصول بر روی سطوح را فراهم می کند.

Easy Ride

شبکه ساخته شده از پلاستیک بازیافتی و تثبیت شده در برابر اشعه UV می باشد و به گونه ای ساخته شده که بتوان در مراتع و محل عبور حیوانات و همینطور به منظور نگه داری و حفظ بهداشت عمومی محیط زندگی حیوانات از آن استفاده کرد.با توجه به الاستیسیته بودن و پایداری خود، این تایل مناسب محل دویدن اسب ها می باشد و با بهره گیری از طرح مشبک مخصوص به خود، از آسیب رسیدن به پاهای اسب در هنگام دویدن در سرعت های بالا و یا هنگام پریدن جلوگیری می کند. این محصول قابل استفاده با خاک های مخصوص میادین اسب دوانی می باشد.

وی-گرین (V-Green)

یک تکیه گاه عمودی خلاقانه و سبز است که قابلیت نصب بر روی نمای ساختمان را دارد. این توری بستری سبک، مقرون به صرفه و با قابلیت اجرای سریع برای رشد گیاهان خودرو و یا گل ها می باشد. این محصول در کنار جذابیت بصری خود، جاذب و تصفیه کننده گاز کربن دی اکسید و ریزگرد ها نیز می باشد و در حالاتی که تابش نور خورشید باعث گرم شدن فضای داخل می شود، این محصول به عنوان عایقی در برابر نفوذ حرارت اشعه خورشید عمل خواهد کرد. وی-گرین را می توان بر روی نمای ساختمانهای مسکونی، تجاری، اداری و همینطور مدارس بیمارستان ها و ... اجرا نمود.

پراتوپراتیکو (Pratopratico)

تشکیل شده از شبکه با نمای چمن یا ماسه می باشد که به منظور ایجاد یک سیستم سبز برای سطوح چمنی محل عبور خودرو و وسایل نقلیه سنگین، در هر شرایط آب و هوایی مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول در عین سادگی باعث تحکیم سطح خاک طبیعی به واسطه یک کف سازی مدولار خواهد شد. این محصول به کمک ساختار شبکه ای قوی، در حالی که سطح چمن در داخل این ساختار شبکه ای قرار می گیرد و در برابر فشار و لهیدگی چمن مقاوم است. شبکه های تشکیل دهنده این محصول از مصالح پلاستیکی خاصی با کیفیت بالای فنی و مکانیکی تشکیل شده که در برابر عوامل جوی و شیمیایی مقاوم است. روش اجرای این محصول به صورت نر و مادگی می باشد به این صورت که این شبکه ها در هم قفل و بست می شوند. به علاوه این محصول نقش زه کش را نیز ایفا می کند.

اکو (E.C.O)

یک المان تزئینی مناسب برای محل عبور و مرور می باشد که به وسیله آن می توان مسیر تردد خودرو ها و یا عابرین را به فضایی سبز تبدیل کرد و در عین حال با حفظ فشردگی خاک، از شکستن و یا از بین رفتن چمن در مناطق پر تردد نیز جلوگیری کرد. اکو ساخته شده از یک جنس خاص پلاستیک است (نصف پلاستیک خالص با عملکرد و کیفیت مکانیکی بالا و نصف پلاستیک بازیافتی) که یک نسبت خوب از کیفیت به قیمت را به مشتری ارائه می دهد. این المان، تشکیل شده از شبکه هایی است که در ترکیب با چمن یا ماسه و درهر شرایط آب و هوایی، ایجاد کننده سطحی برای عبور و مرور خودرو، وسایل نقلیه سنگین ویا عابرپیاده خواهد بود.

اِربی-سالواپراتو (Erby-SALVAPRATO)

یک شبکه پلاستیکی مدولار قابل استفاده برای محیط های باز است که این امکان را فراهم می کند تا از یک نمای سبز متشکل از چمن به جای نمای سنگ فرش استفاده کرد. با در نظر گرفتن مزایای اقتصادی، کاربردی، بصری و زیست محیطی آن می توان به برتری آن نسبت به سنگ فرش پی برد. این ساختار به واسطه شکل مختص به خود می تواند با حفظ بستر لازم برای رشد چمن از تخریب آن به وسیله تنش های ایجاد شده به واسطه عبور عابرین و ماشین و ... جلوگیری کند در حالی که سطح چمن در داخل این ساختار شبکه ای قرار می گیرد و در برابر فشار و لهیدگی چمن مقاوم است.
فارسی